bu site hala seksenli yillarda Forum Ana Sayfa bu site hala seksenli yillarda
bu site hala seksenli yillarda

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    bu site hala seksenli yillarda Forum Ana Sayfa ->
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ads

Tarih: Pzr May 27, 2018 10:20 pm    Mesaj konusu: Ads

Başa dön
80s forever
Administrator
Administrator

MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 2:07 pm    Mesaj konusu: Müjde Ar Alıntıyla Cevap Gönder

1954 yılında İstanbul’da doğdu. Bir süre tiyatro oyunculuğu ve mankenlik yaptı. İlk kez TV için çekilen Aşk-ı Memnu adlı dizide oynadı (1974). Ve
Babacan adlı filmle de sinemaya geçti (1975). Daha sonraları özellikle de kadın sorunlarını işleyen filmlerde oynayarak dikkati çekti.

Önemli filmleri: Ah Güzel İstanbul (Ömer Kavur), Adı Vasfiye (Atıf Yılmaz), Asılacak Kadın (Başar Sabuncu), Aaahh Belinda (Atıf Yılmaz), Afife Jale (Şahin Kaygun).

* Tiyatrocu ve söz yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın'ın kızı. Annesiyle babası bebekliklerinde ayrılırlar.
* Şarkıcı Mehtap Ar'ın ablası.
Mehtap Ar'ın Söz adlı bir çocuğu var. Çocuğun babası Ankaralı Uğur (???) isimli bir işadamı.
* Müjde Ar ilk evliliğini sinema oyuncusu Samim Değer'le yaptı. Sonra yönetmen Ertem Eğilmez'le birlikte yaşadı. Ertem Eğilmez ölünce boşlukta kalır:
"Ama ben inanılmaz bir şekilde erkeksizlik çekiyorum. Elim erkek eline değmemecesine.... Sizin anlayacağınız, bir yıl boyunca tam anlamıyla abaza kaldım. Ve insanların bir gecelik maceradan bile nasıl korktuklarını gördüm. Müthiş bir şey! Sonunda Allah, Sezen'den razı olsun ki bana Atilla'yı tanıştırdı."
* Atilla Özdemiroğlu ile uzun süreli birliktelikleri de 1995 yılında bozuldu..
* Atilla Özdemiroğlu, sinema oyuncusu Yaprak Özdemiroğlu'nun babası, Kamuran Akkor ve Lale Mansur'un eski kocası bestecidir.
* Müjde Ar'ın babası Vedat Akın'ın gayr-ı meşru bir çocuğu var.
* Aysel Gürel ayak takımı tiyatroculuğundan sonra ahir ömründe söz yazarlığında zirveye ulaşmıştır.
* Müjde Ar CHP'li Ercan Karakaş ile birliktelik yaşıyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sandra
Administrator
Administrator

MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 3:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

müjdeyle ilgili baya bilmediğimiz şeyler varmış...sağol...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
zocor

MesajTarih: Cmt Ksm 15, 2008 11:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dobra dobra konuşmalarına ve kararlı duruşuna bayılıyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    bu site hala seksenli yillarda Forum Ana Sayfa ->
Tüm zamanlar GMT +1 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
c d
e